- Komerční sdělení-svět ženy

Co dělat, když ani Feng Shui nepomáhá, nebo jak najít nejlepší cestu ke spokojenému bydlení

- Komerční sdělení -hobby

Přijedete domů a cítíte se mizerně. Něco není v pořádku. Nevíte přesně, co vám „nesedí“ a proto to necháte tak. Alespoň zatím.

Nejednou se stane, že ani při nejlepší vůli nedosáhnete toho omamného pocitu domova. Klid, který hledáte po příchodu z práce se vůbec nedostaví. Ba právě naopak. Často vás bolí hlava a reagujete podrážděně. I když jste si domácnost zařídili podle zásad Feng Shui, žádná změna. Nevzdáváte se, a tak každou chvíli přemisťujete, malujete, děláte různé úpravy a stále nulový efekt. Jistě, byt ve kterém bydlíte je krásný, prostorný a na dobré adrese a mezi námi, vůbec nebyl levný. Splátky úvěru vám to každý měsíc připomínají. Je proto přirozené, že vás trápí, že se v něm i přes velkou snahu necítíte dobře. Zeptejte se sami sebe. Je skutečně nutné trpět, když existuje i jiné řešení? Nedělejte kompromisy tam, kde to není nevyhnutelné.

Hrajte si
Rezervujte si čas a jděte na nezávazné prohlídky různých nemovitostí. Možná budete sami překvapeni, jak na vás jednotlivé příbytky budou ovlivňovat. Někde se hned budete cítit jako doma, jinde se vám bude zdát, jako by na vás všechno padalo. Poslouchejte svůj vnitřní hlas. Pokud v rámci obhlídek najdete byt, ve kterém, i kdyby byly holé stěny, cítíte úlevu a blahodárný klid, nebojte se změny. Co když jste právě našli místo, kde zůstanete žít? Stačí se jen rozhodnout. Život je příliš krátký na to, abychom jej promrhali ve špatném prostředí. Každá nemovitost má někde svého správného majitele, jen se musí najít. Ale co s nesprávným bytem, ​​navíc, je-li zatížen splácením úvěru? Věřte, že i on má někde svého majitele. Dnes je již docela běžné, že úvěr není překážkou při prodeji nemovitosti.

Čtěte také:

Sledujte počasí a výskyt plísní

Vybírejte rozvážně
Tak, jak si důkladně vyberete nemovitost, ve které se budete konečně cítit dobře, stejně pečlivě vybírejte i banku, která vám tuto změnu pomůže realizovat. U úvěrů porovnávejte všechny proměnné: výši úvěru, období splácení, úrokovou sazbu a její fixaci, pojištění, nutnost zajištění úvěru nemovitostí a zvažte vlastní finanční možnosti. Pozornost věnujte legislativním úpravám, které úvěrový trh postihly.

Tak neváhejte a dopřejte si bydlení, které bude vaším skutečným domovem. Stačí, když zavoláte na telefonní číslo 02/58 55 58 55 nebo požádáte o pomoc některého z obchodních zástupců banky.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora